Strona główna forum Ogłoszenia Sprzęt medyczny Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

Jeśli poszukujesz lub chcesz sprzedać albo możesz odstąpić jakiś sprzęt medyczny (rehabilitacyjny)

Nieprzeczytany post 3 maja 2015, o 23:10

Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław

Przedstawiam Państwu wrocławską firmę Ronomed. Firma Ronomed Sp. z o.o. to dystrybutor i wyłączny importer sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego ,aparatów do fizykoterapii ,sprzętu i mebli do wyposażenia szpitali i gabinetów lekarskich, autoryzowany dystrybutor kilkunastu firm polskich jak i zagranicznych. Firma działa na terenie całej Polski dostarczając urządzenia najwyższej jakości oraz świadcząc szereg usług związanych z doradztwem przy doborze sprzętu i projektowaniu placówek medycznych. Ronomed zapewnia też usługi finansowania na preferencyjnych warunkach-leasing i raty oraz obsługuje i realizuje wnioski z dofinansowań PRRON, PCPR, MOPS. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej firmy Ronomed.pl .
Pozdrawiam Marek
Ronomed Wrocław


Posty: 8
Jeżeli chodzi o sprzęt medyczny to trzeba go wybierać bardzo uważnie, niezalezienie od tego, czy ma trafić do małego gabinetu prywatnego, czy też do wielkiego szpitala. Jego jakość jest najważniejsza, ma dobrze służyć chorym i być trwały. Dobrą ofertę ma jeden z producentów sprzętu medycznego http://gemed.pl/ Można na spokojnie obejrzeć całą ofertę, bardzo przejrzyście przedstawione produkty, wiem, ze są solidne i działąją naprawdę długo.
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.


Posty: 1
Sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości oferuje firma, która jest liderem w tej branży - http://www.mdh.pl/. Polecam ten adres.


Powrót do Sprzęt medyczny

cron